A kosaradban összesen -nyi áru van. Csökkentsd a szállítási költséget!
A szokásos 10.000 Ft feletti vásárlás után járó ingyenes házhozszállítás helyett mostantól a koronavírus járvány ideje alatt már 6000 Ft-os rendelés felett is INGYEN szállítjuk ki neked a könyveket és játékokat!
Bolti átvétel esetén a fertőzés terjedésének minimalizálása érdekében csak a rendelésed feladásakor, bankártyával vagy átutalással tudsz fizetni.
Figyelem: a határidőkre mindig nagyon figyelünk, de ha neked egy szülinap vagy más jeles alkalom miatt a lehető leghamarabb szükséged van a csomagra, kérjük, írd be a megjegyzés rovatba! Kollégáink mindent megtesznek, hogy minél hamarabb kézbe vehesd.
Külföldi szállítás esetén minden esetben egyéni szállítási költséget számítunk fel.
Személyes
Futárszolgálat
Pick-Pack Pont
0 - 3000
ingyenes
1090 Ft
790 Ft
3000 - 6000
ingyenes
890 Ft
590 Ft
6000 -
ingyenes
ingyenes
ingyenes
Sikeres listához adás
A kiválasztott terméket sikeresen hozzáadtuk a kedvencek listádhoz.
Anne Frank 1942. június 12. és 1944. augusztus elseje között vezetett naplót: kezdetben csak magának írogatott, később, amikor megérett benne az elhatározás, hogy híres írónő lesz, elővette régi írásait és módszeresen átírta, javítgatta őket. Az volt a terve, hogy naplója alapján könyvet ír a háborúról, és hű képet fest benne a német megszállás éveiről Hollandiában. Korai halála – nem sokkal tizenhatodik születésnapja előtt vesztette életét a Bergen-Belsen-i koncentrációs táborban – megakadályozta terve megvalósításában. Naplója 1947-ben jelent meg először édesapja, Otto Frank, a család egyetlen túlélőjének gondozásában. Azóta milliók olvasták a világ számos nyelvén, színpadra is átdolgozták és filmet is készítettek belőle. A napló csorbítatlan szövegű, teljes kiadása csak Otto Frank halála után, a kilencvenes évek elején jelent meg holland nyelven. Ennek a hiteles szövegnek a Magyarországon először napvilágot látó, új kiadása olvasható most Bernáth István méltó fordításában. Anne Frank naplója örök érvényű olvasmány, egyaránt szól az övéihez hasonló gondokkal küszködő fiatalokhoz, az idősebbekhez, akik szeretnék jobban megérteni őket, és szól mindazokhoz, akik tudni akarják, mi történt a Prinsengracht 263. hátsó traktusában bujkáló családokkal a hitleri megszállás alatt álló Amszterdamban.