Tilos az Á Könyvek, 2016
544 oldal, Kemény kötés
3990 Ft
3392 Ft (-15%)
Mark Tracy, Michael Citrin
Sherlock Holmes és a Baker Streeti Vagányok 1. - A csodálatos Zalinda fivérek eseteA vakáció utolsó napján Mira felmászik a környékükön évek óta elhagyatottan álló építkezési terület darujára, hogy megszabaduljon az őt üldöző osztálytársaitól. Fent, az irányítófülke ablakán át megpillant egy másik, ismeretlen világot. A kitörő viharban azonban megcsúszik és lezuhan, de egy griff megmenti az életét... Olvass bele, hogy kezdődött A Szelek Tornya!
Griffen dél feléMegjelent a Grifflovasok-trilógia harmadik része, A nulladik zsebuniverzum, és simán lehet hogy ez eddig a legjobb. Ráadásul a legjobbkor érkezik.
Az olvasó kamaszMiért a 12-16 éveseket a legnehezebb olvasásra bírni? Hogyan tehetjük vonzóvá az irodalmat az internettel szemben? Hogyan döntsük el, milyen könyv való a gyerekünknek? Cikkünk átfogó képet ad arról, hogyan változnak korosztályosan a kamaszok olvasási szokásai, és hogy szülőként mennyire szükséges ebbe beleavatkoznunk. Olvass tovább!
Összes kapcsolódó cikk