Kiss Judit Ágnes

Költő, író. Az ELTE magyar szaka mellett oboistának és drámatanárnak is tanult. Több vers- és prózakötete jelent meg, emellett számos írás jelent meg antológiákban, folyóiratokban. Többek között József Attila-, Déry Tibor- és Mozgó Világ nívódíjas szerző. A Babaróka ajándéka az első Pagonynál megjelent kötete.

Kihagyhatatlan könyvek a nyárra
2025-06-24 - Labdarozsa
#Ezt olvassuk

Tudjuk, hogy közhelyes, de őszintén, egy igazi könyvmoly számára van pihentetőbb annál, mint amikor egy vízparti fa árnyékában hűsölhet a kedvenc könyvével? Ugye, hogy nincs! Mutatunk egy csomó könyvet, ami a nyáron nem maradhat le az olvasmánylistádról!

Tovább olvasom...
Virágillatot hoznak a mesekönyvek is
2025-04-21 - Fodor Andrea
#Ezt olvassuk

Csiripelő madarak, zümmögő szorgos méhecskék, „Mikor lesz már fagyi?” – ha ezeket hallod, az bizony már a tavasz hírnöke. Mutatjuk, mit olvassatok a gyerekeddel ebben az évszakban, hogy tökéletes legyen a tavaszi hangolódás.

Tovább olvasom...
Szorongásoldás könyvekkel?
2025-04-16 - Fodor Andrea
#Ezt olvassuk

Szorong a gyerek az oviban? Nem mer a suliban kiállni mások elé megtartani egy kiselőadást? Inkább nem jelentkezik az órán, mert attól fél, hülyeséget mond és mindenki előtt beég? Két jó hírünk is van: az egyik, hogy a szorongás és a félelem két teljesen természetes érzés, amit mindenki átél; a másik pedig, hogy szintén teljesen természetes ilyenkor előkapni egy-egy jó könyvet, ami azt üzeni a gyerekednek: hahó, nem vagy ezzel egyedül! Olvass tovább!

Tovább olvasom...
Sütihasználati beállítások